Zmieniaj
świat biznesu

Łączymy liderów i umożliwiamy im kreowanie możliwości oraz wprowadzanie istotnych zmian w ich organizacjach, społecznościach i życiu osobistym.
Where leaders connect

Jesteśmy
międzynarodową
organizacją
biznesową

Corporate Connections to międzynarodowa organizacja biznesowa, obecna w 28 krajach, skupiająca właścicieli dużych firm. W Polsce zrzeszamy blisko 250 największych przedsiębiorców, z przychodami powyżej 100 MLN PLN rocznie.

Benefity

Kontakty z właścicielami biznesów w Polsce i świecie
Kontakty z właścicielami biznesów w Polsce i świecie
Program rekomendacji pracowników
Program rekomendacji pracowników
Realny wpływ na gospodarkę
Realny wpływ na gospodarkę
Elastyczny czas pracy
Elastyczny czas pracy
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie na życie
Rozwój i szkolenia
Rozwój i szkolenia
Prywatną opiekę medyczną
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie zajęć sportowych
Dofinansowanie zajęć sportowych
Dofinansowanie kursów
Dofinansowanie kursów

Oferty

Dlaczego warto

cytat
 • Maciej Tymusz

  Dyrektor Generalny Corporate Connections

  Praca w Corporate Connections codziennie pokazuje mi, jak istotne jest budowanie i pielęgnowanie silnych relacji biznesowych. Moja rola pozwala mi na pełnienie funkcji mostu między największymi przedsiębiorcami w kraju. Korzystając z doświadczenia międzynarodowego i sprawdzonych narzędzi dostarczanych przez BNI, wnosimy do Corporate Connections globalną perspektywę i metody działania, które zostały zweryfikowane na wielu rynkach. Ta współpraca pozwala na integrację najlepszych praktyk w zakresie budowania relacji i sieci biznesowych, co bezpośrednio przekłada się na naszą efektywność i sukces.
 • Adam Malinowski

  Dyrektor Krajowy Corporate Connections

  Jako osoba odpowiedzialna za rozwijanie społeczności w ramach Corporate Connections, odgrywam kluczową rolę w powiększaniu sieci Członków, co bezpośrednio przekłada się na wzrost liczby możliwych do nawiązania relacji biznesowych. Ta rola umożliwia mi nie tylko wpływanie na kształtowanie rzeczywistości biznesowej w Polsce poprzez współpracę z wiodącymi przedsiębiorstwami, ale także oferuje niezrównaną okazję do uczenia się od liderów różnych branż. Każdy dzień pracy to dla mnie szansa na budowanie strategicznych relacji.
 • Andrzej Grzegorzewski

  Dyrektor ds. Rozwoju Corporate Connections

  Zawsze wiedziałem, że relacje w biznesie są ważne, ale dopiero tutaj, w Corporate Connections, zdałem sobie sprawę z ich złożoności i znaczenia. Tutaj nauczyłem się, że budowanie strategicznych relacji wymaga przemyślanych działań i głębokiego zrozumienia rynku. Uważam, że możliwość bycia częścią organizacji, która w Polsce uchodzi za lidera w tej dziedzinie, jest najcenniejszym aspektem mojej pracy.
 • Agata Okońska

  Koordynator Wsparcia Sprzedaży

  Pracując w Corporate Connections, codziennie cenię sobie możliwość współpracy z topowymi polskimi menedżerami i niepowtarzalną możliwość rozwoju zawodowego. Co więcej, kultura naszej firmy, promująca otwartość i innowacyjność, sprawia, że każdy z nas ma realny wpływ na kierunki rozwoju biznesu. Praca w tak inspirującym otoczeniu, gdzie liczy się nie tylko sukces, ale i wspólna pasja do budowania relacji biznesowych, jest dla mnie źródłem głębokiej satysfakcji.

Proces rekrutacji

Analiza CV i kontakt telefoniczny

Analiza CV i kontakt telefoniczny

Zaczynamy od analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów.
Jeżeli Twoje doświadczenie zawodowe jest dopasowane do profilu kandydata, którego szukamy zadzwonimy do Ciebie i przeprowadzimy z Tobą krótki wywiad biograficzny.
Spotkanie i testy rekrutacyjne

Spotkanie i testy rekrutacyjne

Zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne. Przeprowadzimy z Tobą wywiad behawioralny, dzięki któremu zweryfikujemy dopasowanie do kultury naszej organizacji. Możemy poprosić Cię również o rozwiązanie krótkiego zadania oraz wypełnienie testów – pracujemy z badaniami DISC i FINXS.
Spotkanie i testy rekrutacyjne

Możliwe kolejne spotknia

W rekrutacji na niektóre stanowiska możemy zaprosić Cię na spotkanie, na którym pogłębimy rozmowę o kluczowych kompetencjach i/lub na spotkanie jednej z Grup Corporate Connections.
Informacja zwrotna

Informacja zwrotna

Niezależnie od decyzji zawsze otrzymasz od nas informację zwrotną.

Napisz do nas

Napisz do nas